menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->
<-x- START DocumentContent.layout -x->
<-x--- STARTwebPART DocumentDetail -x->

Z.KO

<-x--- START fckeditor content -x->

 


Skriňový príves s centrálnou nápravou


Skriňové prívesy s centrálnou nápravou sú komfortným doplnkom k motorovým vozidlám. U prívesov ZKO je potrebné pri jazde kontrolovať iba jeden bod otáčania namiesto dvoch. Nadstavbu z panelov FERROPLAST® možno upraviť pre všetky typy chladiacich agregátov. S nápravou ROTOS® ste z hľadiska výkonu a údržby skvele vybavení.

 

Technológia FERROPLAST


 

Sendvičové panely FERROPLAST® sa vypeňujú naležato do vopred vytvarovaných a nalakovaných plechov. Výsledkom sú tvarovo stále a odolné panely brániace difúzii vodných pár, ktoré sa vyznačujú vysokou izolačnou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Jednotlivé panely sa lepením spájajú do kompletných stien a stropov a ako celok sa nalepia na podlahu izolačnej skrine.

FERROPLAST® využíva všetky prednosti ocele. Niekoľkonásobne povrstvený oceľový plášť zostáva utesnený tak, ako to dokáže len kov, a to pri extrémne úzkom rozmere materiálu.

Viac peny pre väčší izolační účinok a menej spotrebovanej energie!

FERROPLAST® izoluje lepšie - po celé desaťročia. Na rozdiel od laminátu sa ocel nedrobí ani nepraská.

Oprava je jednoduchá a nevyžaduje žiadne špeciálne náradie.

 

Pozrite sa na bližšie informácie o paneloch FERROPLAST®

 

Výbava pre profesionálov


 

Hliníková, vodotesne zváraná podlahová vaňa chráni podlahu pred prenikaním vlhkosti a tekutín. Izolácia tak zostáva neporušená a vy šetríte náklady na chladenie.

Voliteľne je možné nadstavbu vybaviť koľajnicami druhého poschodia a koľajnicami pre zaistenie nákladu nalepenými na bočných stenách bez použitia nitov: pre viac nákladu a jeho ľahké zaistenia.

Ako doplnok je dodávaná cirkulačná stena alebo cirkulačné profily chladenia vyvinuté podľa požiadaviek praxe, ktoré sa postarajú o optimálnu distribúciu chladného vzduchu v celom nákladovom priestore: svoje sľuby zákazníkom tak môžete plniť veľmi hospodárne.

Paletový doraz chráni čelnú stenu pred poškodením pri "hektických" nakládkach.

 

 

Dvojposchodie drží lepšie


Dvojposchodový nakladací systém Schmitz Cargobull je výškovo nastaviteľný, možno ho ľahko obsluhovať a je hygienický, pretože koľajnice sú zapustené do stien, a nepredstavujú tak žiadnu hrozbu poškodenia nákladu. Jednoduchá možnosť posúvania trámikov dvojposchodia cez veľký diagonálny rozsah. Nosnosť trámikov sú dve tony na jednu radu paliet.

 

Záves na mäso podľa noriem EU


Náves Z.KO sa dodáva aj vo variante na prepravu zaveseného mäsa. Mäso možno prevážať pomocou 5 pozinkovaných a do strechy priskrutkovaných koľajníc (priemer 60 mm) na hliníkových konzolách; vzdialenosť od stredu koľajníc je 450 mm.

                                                                                                                                                


 Vetracie okienko


Ak si želáte vnútro vetrať alebo udržiavať v suchu, potom vám ponúkame ako voliteľnú výbavu vetracie okienko. Okienko je vybavené dookola gumovým tesnením, nerezovou colnou mriežkou so zabudovanou sieťkou proti hmyzu.

                                                                                                         

  

Schránka na náradie


Všetko na mieste: Schránka na náradie so zásuvkou a policou. Z pevného plastu.

 

Značková náprava ROTOS®


Schmitz Cargobull úspešne preniesol svoje skúsenosti z dlhoročnej praxe v konštrukcii návesov na vývoj nápravových systémov. Výsledkom je náprava ROTOS®. Tento nápravový agregát je použiteľný pre všetky návesy Schmitz Cargobull. V prípade rôznych typov vozidel vo vozovom parku sa tak znižuje nutnosť skladovania náhradných dielov pre nápravu a brzdy na niekoľko málo položiek. Súčiastky do systému ROTOS® dodávajú renomovaní výrobcovia. Skladá sa z elektronického brzdového zariadenia (EBS) so stabilizačným systémom (RSP), väčšieho brzdového kotúča (22,5´), bezúdržbového ložiska a osvedčeného vzduchového pruženia Multi-Ride-Height (MRH).

Pozrite sa na bližšie informácie o nápravách ROTOS®

 

Dynamic Axle Load Program


Systém DALP (Dynamic Axle Load Program) vďaka dynamickej regulácii tlaku mechov dosiahne optimálne rozloženie zaťaženia prívesu.


Pozrite sa na bližšie informácie o systéme DALP

 

 

 

 

 

 

<--x-- END fckeditor content -x->
<-x--- ENDwebPART DocumentDetail -x->
<-x- END DocumentContent.layout -x->
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->