menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->
<-x- START DocumentContent.layout -x->
<-x--- STARTwebPART DocumentDetail -x->

M.KO

<-x--- START fckeditor content -x->

 


Dobrá práca vyžaduje dobré nástroje


Skriňová nadstavba na motorové vozidlo od Schmitz Cargobull je ideálnym nástrojom pre rozvoz maloobchodného tovaru. Vozidlo obratné v mestskej premávke, flexibilné s prívesom a možnosťou dvojposchodovej nakládky sa hodí ako pre distribúciu tovaru, tak pre diaľkovú dopravu. Rast s vašimi požiadavkami – ponúkame vám z nášho stavebnicového systému riešenia ušité na mieru vašim individuálnym potrebám. Vďaka sendvičovým panelom FERROPLAST® je váš tovar vždy dobre chránený a všade zabezpečený pred zásahmi tretích osôb.

 

Technológia FERROPLAST


 

Sendvičové panely FERROPLAST® sa vypeňujú naležato do vopred vytvarovaných a nalakovaných plechov. Výsledkom sú tvarovo stále a odolné panely brániace difúzii vodných pár, ktoré sa vyznačujú vysokou izolačnou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Jednotlivé panely sa lepením spájujú do kompletných stien a stropov a ako celok sa nalepia na podlahu izolačnej skrine.

FERROPLAST® využíva všetky prednosti ocele. Niekoľkonásobne povrstvený oceľový plášť zostáva utesnený tak, ako to dokáže len kov, a to pri extrémne úzkom rozmere materiálu.

Viac peny pre väčší izolačný účinok a menej spotrebovanej energie!

FERROPLAST® izoluje lepšie - po celé desaťročia. Na rozdiel od laminátu sa ocel nedrobí ani nepraská.

Oprava je jednoduchá a nevyžaduje žiadne špeciálne náradie

 

Pozrite sa na bližšie informácie o paneloch FERROPLAST®

 

Dobre chladené!


Je jedno, či potrebujete chladiací agregát umiestený pod podlahou alebo na čelnej stene! Pre vaše individuálne potreby máme vždy to správne riešenie.

                                                                                                                 

 

Výbava pre profesionálov


 

Hliníková, vodotesne zváraná podlahová vaňa chráni podlahu pred prenikaním vlhkosti a tekutín. Izolácia tak zostáva neporušená a vy šetríte náklady na chladenie.

Voliteľne je možné nadstavbu vybaviť koľajnicami druhého poschodia a koľajnicami pre zaistenie nákladu nalepenými na bočných stenách bez použitia nitov: pre viac nákladu a jeho ľahké zaistenia.

Ako doplnok je dodávaná cirkulačná stena alebo cirkulačné profily chladenia vyvinuté podľa požiadaviek praxe, ktoré sa postarajú o optimálnu distribúciu chladného vzduchu v celom nákladovom priestore: svoje sľuby zákazníkom tak môžete plniť veľmi hospodárne.

Paletový doraz chráni čelnú stenu pred poškodením pri "hektických" nakládkach.

 

                                                                                                                               

 

Cirkulačná stena


Cirkulačná stena zaručuje optimálnu cirkuláciu a nasávanie vzduchu pre chladiaci agregát, a to pri optimálnej ochrane výparníka.

 

Dvojposchodie drží lepšie


Dvojposchodový nakladací systém Schmitz Cargobull je výškovo nastaviteľný, možno ho ľahko obsluhovať a je hygienický, pretože koľajnice sú zapustené do stien, a nepredstavujú tak žiadnu hrozbu poškodenia nákladu. Jednoduchá možnosť posúvania trámikov dvojposchodia cez veľký diagonálny rozsah.

 

Záves na mäso podľa noriem EU


Nadstavba sa dodáva aj vo variante pre prepravu zaveseného mäsa. Mäso možno prevážať pomocou 5 pozinkovaných a do strechy priskrutkovaných koľajníc (priemer 60 mm) na hliníkových konzolách; vzdialenosť od stredu koľajníc je 450 mm.

 

Vetracie okienko


Ak si želáte vnútro nadstavby vetrať alebo udržiavať v suchu, potom vám ponúkame ako voliteľnú výbavu vetracie okienko. Okienko je vybavené dookola gumovým tesnením, nerezovou colnou mriežkou so zabudovanou sieťkou proti hmyzu.

                                                                                                                                              

 

 

 

 

<--x-- END fckeditor content -x->
<-x--- ENDwebPART DocumentDetail -x->
<-x- END DocumentContent.layout -x->
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->