menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->
<-x- START DocumentContent.layout -x->
<-x--- STARTwebPART DocumentDetail -x->

S.PR+

<-x--- START fckeditor content -x->

 

 

3 m vnútornej výšky


Až 3 m vnútornej výšky s bočnicami a colným uzáverom: 100m3 objemu nákladového priestoru v medzinárodnej preprave. Náves S.PR MEGA v sebe spája veľkoobjemový transport s osvedčenými výhodami valníkového návesu.

 

Rám z toho najlepšieho!


Od spoločnosti Schmitz Cargobull získavate kompletné dopravné riešenia, ktoré sú vyrábané podľa najvyšších štandardov kvality. Najmä podvozky sa neustále ďalej vyvíjajú, aby čo najlepšie spĺňali nároky na dlhú životnosť a jazdné vlastnosti. Schmitz Cargobull ako prvný výrobca úžitkových vozidiel ponúka žiarovo pozinkované, skrutkované rámy, ktoré sú extrémne odolné a zachovávajú si dlhú životnosť.

 

Čelná stena


Čelná stena je vystužená v rohoch oceľovými výstuhami pre ešte väčšiu pevnosť. Proti poškodeniu zvnútra je stena chránená oceľovým plechom.

 

Bočnice


Hliníkové bočnice sú vysoké 620 mm, ako alternatíva sú možné aj bočnice s výškou 720 mm. Dorazy z tvrdenej gumy proti nárazom vysokozdvižných vozíkov chránia bočnice pri nakládke pred poškodením. Bočnice a zadná výkyvná klapka sú na závesech vybavené tiahlami.

 

Stĺpiky


Jednodielne stĺpiky sú veľmi robustné a ľahko sa obsluhujú. Pri pevnej streche je možné stĺpiky jednoducho vyvesiť, u zhrňovacej strechy možno stĺpiky posúvať po celej dĺžke návesu.

 

Patentované plachty TARPOS+


Novo vyvinutá technológia plachiet TARPOS+ ponúka značne vyššiu odolnosť proti zaťaženiu a roztrhnutiu v sérii pre všetky plachtové vozidlá.


Pozrite sa na viac informácií o bočných plachtách TARPOS+

 

 

Zvoľte flexibilné zabezpečenie nákladu!


Pomocou flexibilných zaisťovacích profilov dodávaných ako voliteľná výbava, môžu zákazníci dosiahnuť ešte vyššieho štandardu bezpečia. Manipulácia so zaisťovacími profilmi je veľmi jednoduchá a profily možno použiť v akejkoľvek výške a po celej dĺžke vozidla. Ich použitie je vhodné najmä v prípade čiastočnej nakládky pre zaistenie nákladu proti pohybu dozadu alebo aj proti pohybu dopredu, ak je náklad uložený v jednotlivých sekciách nákladového priestoru.

 

Zhrňovacia strecha


Náves S.CS MEGA je sériovo vybavený zhrňovacou strechou o šírke palety, a môže tak pružne reagovať na všetky prepravné zadania. Šírka medzi vonkajšími stĺpikmi je všade 2 480 mm, čo umožňuje prepravu klietkových boxov narovnaných až po strechu.


Ochrana zadného rámu


Ochranné dorazy zadného portálu je možné dodať podľa priania v rôznych prevedeniach. Rohové dorazy v prevedení gumových klátov či rolo gumové alebo oceľové dorazy. Pre ešte väčšiu ochranu sú tu dorazy priskrutkované na ochrane proti podbehnutiu.

 

Na zvýšenie ochrany zadného portálu je možné náves doplniť systémom RDC (Ramp Distance Control). Ten signalizuje vzdialenosť od prekážky a zamedzí tak rôznym poškodeniam napr. pri cúvaní k rampe.


Pozrite sa na bližšie informácie o systéme RDC

 

Náprava ROTOS®


Schmitz Cargobull úspešne preniesol svoje skúsenosti z dlhoročnej praxe v konštrukcii návesov na vývoj nápravových systémov. Výsledkom je náprava ROTOS®. Tento nápravový agregát je použiteľný pre všetky návesy Schmitz Cargobull. V prípade rôznych typov vozidiel vo vozovom parku sa tak znižuje nutnosť skladovania náhradných dielov pre nápravu a brzdy na niekoľko málo položiek. Súčiastky do systému ROTOS® dodávajú renomovaní výrobcovia. Skladá sa z elektronického brzdového zariadenia (EBS) so stabilizačným systémom (RSP), veľkého brzdového kotúča (22,5´), ktorý je z vnútornej strany chladený vzduchom, bezúdržbového ložiska a osvedčeného vzduchového pruženia Multi-Ride-Height (MRH). Optimálna cirkulácia vzduchu medzi jednotlivými dielmi zaisťuje trvale nízku teplotu, a tým aj dlhšiu životnosť bŕzd.

Pozrite sa na bližšie informácie o nápravách ROTOS®

 

 
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<--x-- END fckeditor content -x->
<-x--- ENDwebPART DocumentDetail -x->
<-x- END DocumentContent.layout -x->
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->