menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->
<-x- START DocumentContent.layout -x->
<-x--- STARTwebPART DocumentDetail -x->

S.CS COIL

<-x--- START fckeditor content -x->

 

Všeumelec v preprave ocele


Všeumelec v preprave ocele vybavený špičkovou technikou pre bezpečný transport. Plachtový náves S.CS COIL od Schmitz Cargobull splní všetky vaše požiadavky i nároky vášho odboru, a to spoľahlivo aj v tých najťažších podmienkach. V otázkach bezpečnosti prepravy si S.CS COIL poradí so všetkými bežnými oceľovými zvitkami. Špeciálna, kompletne pozinkovaná mulda na zvitky dodávaná v dĺžkach 7 200 mm alebo 9 000 mm poskytuje pevnú oporu pre zvitky s priemerom od 800 mm do 2 200 mm. Konštrukcia dovoľuje v ťažisku nákladu zaťaženie 30 t na 1,5 m.

 

Robustná konštrukcia


Podvozok je vybavený muldou na zvitky, ktorá je utesnená proti odstrekujúcej vode a možno ju zaťažiť hmotnosťou až 30 t na 1 500 mm dĺžky v ťažisku nákladu. Asymetrické usporiadanie náprav umožňuje celkovú hmotnosť súpravy až 45 ton.

 

Mulda


Mulda na zvitky má dĺžku 7 200 mm a je vhodná pre všetky bežné priemery zvitkov. Horná hrana muldy je chránená oceľovým lemom. Na prepravu paliet môže byť mulda uzavretá pomocou krytov, ktoré sú koncipované na 5 460 kg zaťaženia nápravy. Voliteľne je možné dodať vozidlo aj s muldou o dĺžke 9 000 mm.

                                                                        

 

Zaistenie nákladu


Rozsiahla štandardná výbava: Náves je vybavený 4 pármi vreciek (80 x 80 mm) pre zaisťovacie opory podľa predpisu SIDMAR. Pre dlhý materiál je k dispozícii ďalších 8 párov vreciek na stĺpiky 70 x 70 mm vo vonkajšom ráme.

 

Variabilita upnutia nákladu


Napr. otvory pre upnutie nákladu: umožňujú zaistenie nákladu na akomkoľvek mieste až v 100 rôznych bodoch. K upnutiu nákladu nie sú potrebné žiadne špeciálne háky ani odhŕňanie bočných plachiet. 4 páry upínacích ok s ťažnou silou 4 tony na jedno oko ľahko a spoľahlivo zabezpečí aj ťažké oceľové zvitky.

                                                                                                                        

 

Bezpečnosť potvrdená certifikátom TÜV


Plachtová nadstavba Schmitz Cargobull je certifikovaná spoločnosťou TÜV Nord. Vďaka príslušnej výbave spĺňajú verzie S.CS a S.CS BS súčasné požiadavky smernice VDI 2700, normy DIN EN 12642 (Code XL) a ďalej smernicu pre zabezpečenie nákladu Daimler 9.5. Vybavený ďalšou voliteľnou výbavou spĺňa podmienky normy DIN EN 12642 (Code XL) i náves pre prepravu nápojo.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<--x-- END fckeditor content -x->
<-x--- ENDwebPART DocumentDetail -x->
<-x- END DocumentContent.layout -x->
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->