menumenu
<-x- START MobileMenu.layout -x->
<-x- END MobileMenu.layout -x->
<-x- START BodyHolder.layout -x->
<-x- START MiniNavigation.layout -x->
<-x- END MiniNavigation.layout -x->
<-x- START Search.layout -x->
<-x- END Search.layout -x->
<-x- START DocumentContent.layout -x->
<-x--- STARTwebPART DocumentDetail -x->

S.CS PAPER

<-x--- START fckeditor content -x->

 

Robustný náves pre tony papiera


Robustný náves pre tony papiera. Konštrukcia plachtového návesu S.CS PAPER je extrémne robustná. Tony papierových rolí tak ľahko dopraví do cieľa. Paralelne prebiehajúce dierované lišty na oboch stranách sa postarajú o bezpečné upevnenie zaisťovacích klinov. Zaisťovacie kliny je možné uložiť pozdĺžne alebo naprieč.

 

Robustná konštrukcia


Nový skrutkovaný a pozinkovaný podlahový rám s malými vzdialenosťami priečnikov je tak stabilný, že nie sú problémom ani vysokozdvižné vozíky so zaťažením nápravy až 9 000 kg. Konštrukcia bola podrobená dlhodobému testovaniu v praxi a získala certifikát EN 283.

 

Oceľové zaisťovacie lišty


Novo vyvinuté oceľové lišty systému Joloda sú po celej dĺžke nadstavby, sú veľmi stabilné a s integrovanými radmi otvorov po oboch stranách. Zaisťovacie kliny je teraz možné uložiť pozdĺžne alebo naprieč, čo umožňuje flexibilné zaistenie nákladu.

                                                                                                                               

 

Ľahší je lepší


Hmotnosť zaisťovacích klinov sa podarilo znížiť z 12 kg na 5,5 kg. Práca tak ide ďaleko lepšie od ruky. O bezpečné zaistenie klinov sa postarajú spojovacie čapy.

                                                                                                                

 

Upínanie je možné všade


Nový vonkajší rám S.CS integruje všetky funkcie do jedného konštrukčného celku: zaistenie nákladu, napínanie plachty a ochranu proti nárazom vysokozdvižného vozíka. Napr. otvory pre upnutie nákladu: umožňujú zaistenie nákladu na akomkoľvek mieste až v 100 rôznych bodoch. K upínaniu nákladu nie sú nutné žiadne špeciálne háky ani odhŕňanie bočných plachiet.

 

Bezpečnosť potvrdená certifikátom TÜV


Plachtová nadstavba Schmitz Cargobull je certifikovaná spoločnosťou TÜV Nord. Vďaka príslušnej výbave spĺňajú verzie S.CS a S.CS BS súčasné požiadavky smernice VDI 2700, normy DIN EN 12642 (Code XL) a ďalej smernicu pre zabezpečenie nákladu Daimler 9.5. Vybavený ďalšou voliteľnou výbavou spĺňa podmienky normy DIN EN 12642 (Code XL) i náves pre prepravu nápojov.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<--x-- END fckeditor content -x->
<-x--- ENDwebPART DocumentDetail -x->
<-x- END DocumentContent.layout -x->
<-x- START Menu.layout -x->
<-x- END Menu.layout -x->
<-x- START Footer.layout -x->
<-x- END Footer.layout -x->
<-x- END BodyHolder.layout -x->