Novinka na európskom trhu – silo návesy GRW!

 

Koncom roka 2017 sa spoločnosť Schmitz Cargobull AG spojila s juhoafrickým výrobcom návesovej techniky, spoločnosťou GRW, s cieľom posilniť segment chladiarenských návesov a rozšíriť svoje portfólio o sklápacie silá.


V nadväznosti na to skupina EWT ihneď nadviazala spoluprácu s GRW. Sklápacie silo návesy bude EWT exkluzívne dodávať pre český, slovenský a poľský trh. Okrem toho podporí skupina EWT juhoafrického partnera Schmitz Cargobull pri jeho uvedení vo všetkých európskych krajinách. Od začiatku roka 2018 tiež pracuje EWT spoločne s GRW intenzívne na tvorbe produktového portfólia pre európske krajiny. Vo všetkých EWT zastúpeniach budú zriadené predajné a servisné oddelenia pre túto produktovú líniu. V ďalšom kroku je plánované uvedenie produktov GRW do Európy v režime SKD (semi knocked down), o ktorých finálnu montáž a individuálne zákaznícke úpravy sa bude starať stredisko v poľskom Strykówe.


Táto budúca kooperácie bola exkluzívne predstavená na IAA 2018. EWT na svojom stánku predstavila celkom nové 60 m³ sklápacie silo, najprv 19.9.2018 novinárom a následne až do 27.9.2018 odbornej i laickej verejnosti.


Spoločnosť GRW je popredným juhoafrickým tvorcom, producentom a poskytovateľom servisu širokého radu sofistikovaných a veľmi vyspelých cisterien a návesov. V roku 1996 položila spoločnosť základy svojho strediska, výrobného komplexu v meste Worcester. Vysoko kvalifikovaní inžinieri za pomoci najpokročilejších technológií a postupov v ultramoderných výrobných závodoch produkujú prvotriedne a spoľahlivé návesy. Každý z týchto návesov je nakonfigurovaný pre unikátne potreby zákazníka.


GRW ponúka prémiové sklápacie silo, určené pre prepravu sypkých hmôt ako v oblasti prepravy potravín, tak ostatných sypkých produktov. Hlavným prvkom je vlastné elektrohydraulické zariadenie pre sklápanie a vykladanie. Všetky jeho stupne sú tvrdo chromované elektricky leštenou oceľou DN800 ako jeden celok. Každý z týchto návesov je nakonfigurovaný pre unikátne potreby zákazníka so širokou radou možností výbavy vrátane voľby podvozkovej časti, alebo hydraulických stabilizačných podpier pre bezpečné sklápanie.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatné referencie

31. Ledna 2019 - O 25% viac efektivity!
02. Listopadu 2017 - 125 rokov Schmitz Cargobull
page:   1 2 3 4