S.CS DRINK

 


Pevná konštrukcia na prepravu nápojov


Pevná konštrukcia pre flexibilné používanie a rýchlu nakládku a vykládku pri preprave nápojov. S návesom S.CS DRINK máme pre odbor prepravy nápojov ideálne riešenie. Naviac spĺňa tento náves i požiadavky iných prepravných odborov. Lebo každý náklad na europaletách je možné bez časovo náročného upínania pohodlne zaistiť pomocou priečnych trámikov.

 

Všetko bezpečne zaistené


Pri neúplnej nakládke sa flexibilný systém zaistenia nákladu postará o jeho bezpečnú stabilitu. Individuálna flexibilita je po celej dĺžke vozidla zaručená vďaka pozdĺžnym oceľovým latám a priečnymi trámikmi.

                                                                                

 

Vymedzovacie laty


Nové výkyvné vymedzovacie laty sa používajú pre úzke typy paliet a výborne sa hodia najmä na transport paliet výrobcov minerálok. Pre pivo a PET fľaše, ktoré sa transportujú v prepravkách na europaletách môžu vymedzovacie laty zostať uložené nastojato vo vreckách bočných lát.  

Náprava ROTOS®


Schmitz Cargobull úspešne preniesol svoje skúsenosti z dlhoročnej praxe v konštrukcii návesov na vývoj nápravových systémov. Výsledkom je náprava ROTOS®. Tento nápravový agregát je použiteľný pre všetky návesy Schmitz Cargobull. V prípade rôznych typov vozidiel vo vozovom parku sa tak znižuje nutnosť skladovania náhradných dielov pre nápravu a brzdy na niekoľko málo položiek. Súčiastky do systému ROTOS® dodávajú renomovaní výrobcovia. Skladá sa z elektronického brzdového zariadenia (EBS) so stabilizačným systémom (RSP), veľkého brzdového kotúča (22,5´), ktorý je z vnútornej strany chladený vzduchom, bezúdržbového ložiska a osvedčeného vzduchového pruženia Multi-Ride-Height (MRH). Optimálna cirkulácia vzduchu medzi jednotlivými dielmi zaisťuje trvale nízku teplotu, a tým aj dlhšiu životnosť bŕzd.