A.KO

 

 

Skriňový príves z panelov FERROPLAST® je perfektne izolovaný. Len tak môžete vyhovieť požiadavkám na čerstvosť prevážaných potravín. Napríklad vybavený bočnými dverami alebo možnosťou nakládky po celej dĺžke súpravy. Skriňový príves od Schmitz Cargobull je ideálnym vozidlom pre rozvoz potravín.

 

Technológia FERROPLAST


Sendvičové panely FERROPLAST® sa vypeňujú naležato do vopred vytvarovaných a nalakovaných plechov. Výsledkom sú tvarovo stále a odolné panely brániace difúzii vodných pár, ktoré sa vyznačujú vysokou izolačnou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Jednotlivé panely sa lepením spájajú do kompletných stien a stropov a ako celok sa nalepia na podlahu izolačnej skrine.

FERROPLAST® využíva všetky prednosti ocele. Niekoľkonásobne povrstvený oceľový plášť zostáva utesnený tak, ako to dokáže len kov, a to pri extrémne úzkom rozmere materiálu.

Viac peny pre väčší izolačný účinok a menej spotrebovanej energie!

FERROPLAST® izoluje lepšie - po celé desaťročia. Na rozdiel od laminátu sa ocel nedrobí ani nepraská.

Oprava je jednoduchá a nevyžaduje žiadne špeciálne náradie.

                                                                                        

 

Výbava pre profesionálov


Hliníková, vodotesne zváraná podlahová vaňa chráni podlahu pred prenikaním vlhkosti a tekutín. Izolácia tak zostáva neporušená a vy šetríte náklady na chladenie.

Voliteľne je možné nadstavbu vybaviť koľajnicami druhého poschodia a koľajnicami pre zaistenie nákladu nalepenými na bočných stenách bez použitia nitov: pre viac nákladu a jeho ľahké zaistenia.

Ako doplnok je dodávaná cirkulačná stena alebo cirkulačné profily chladenia vyvinuté podľa požiadaviek praxe, ktoré sa postarajú o optimálnu distribúciu chladného vzduchu v celom nákladovom priestore: svoje sľuby zákazníkom tak môžete plniť veľmi hospodárne.

Paletový doraz chráni čelnú stenu pred poškodením pri "hektických" nakládkach.


 

Schránka na náradie


Všetko na mieste: Schránka na náradie so zásuvkou a policou. Z pevného plastu.