Z.KO

 


Skriňový príves s centrálnou nápravou


Skriňové prívesy s centrálnou nápravou sú komfortným doplnkom k motorovým vozidlám. U prívesov ZKO je potrebné pri jazde kontrolovať iba jeden bod otáčania namiesto dvoch. Nadstavbu z panelov FERROPLAST® možno upraviť pre všetky typy chladiacich agregátov. S nápravou ROTOS® ste z hľadiska výkonu a údržby skvele vybavení.

 

Výbava pre profesionálov


Hliníková, vodotesne zváraná podlahová vaňa chráni podlahu pred prenikaním vlhkosti a tekutín. Izolácia tak zostáva neporušená a vy šetríte náklady na chladenie.

Voliteľne je možné nadstavbu vybaviť koľajnicami druhého poschodia a koľajnicami pre zaistenie nákladu nalepenými na bočných stenách bez použitia nitov: pre viac nákladu a jeho ľahké zaistenia.

Ako doplnok je dodávaná cirkulačná stena alebo cirkulačné profily chladenia vyvinuté podľa požiadaviek praxe, ktoré sa postarajú o optimálnu distribúciu chladného vzduchu v celom nákladovom priestore: svoje sľuby zákazníkom tak môžete plniť veľmi hospodárne.

Paletový doraz chráni čelnú stenu pred poškodením pri "hektických" nakládkach.

 

Schránka na náradie


Všetko na mieste: Schránka na náradie so zásuvkou a policou. Z pevného plastu.


Značková náprava ROTOS®


Schmitz Cargobull úspešne preniesol svoje skúsenosti z dlhoročnej praxe v konštrukcii návesov na vývoj nápravových systémov. Výsledkom je náprava ROTOS®. Tento nápravový agregát je použiteľný pre všetkny návesy Schmitz Cargobull. V prípade rôznych typov vozidiel vo vozovom parku sa tak znižuje nutnosť skladovania náhradných dielov pre nápravu a brzdy na niekoľko málo položiek. Súčiastky do systému ROTOS® dodávajú renomovaní výrobcovia. Skladá sa z elektronického brzdového zariadenia (EBS) so stabilizačným systémom (RSP), väčšieho brzdového kotúča (22,5´), bezúdržbového ložiska a osvedčeného vzduchového pruženia Multi-Ride-Height (MRH).